KURUMSAL

me

Hoş geldin genç dostum…

Yenilenen hayallerin, umutların ve yepyeni hayatın seni bekliyor.

Yaşamının bu muhteşem dönüm noktasında, senin adına uyum sürecini kolaylaştırmak ve elimizden geleni yapmak için varız. Sen okulun, derslerin ve kendinle ilgilen , gerisini biz senin için çözelim.

7/24 senin için çalışan, Görükle’nin tam kalbinde, dev bir açık hava AVM tesisi içerisinde kurulu ve her ayrıntısı senin için ince ince düşünülmüş bir yaşam merkezi.

Bu ayrıcalıklı yaşam merkezinde seni neler mi bekliyor?

Sabah kahvaltımı es geçmem!” diyorsan, güne dinç başlamanı sağlayacak leziz kahvaltımız, yaşam merkezimiz içinde anlaşmalı restaurantlarımızda ise indirimlerimiz sizin için planlandı. Kendi yemeğini kendi yapmak isteyen olursa diye; ortak mutfağımız da mevcut.

1-2-3 kişi seçenekli odalarımızda; LCD TV, uydu yayını, sınırsız Wİ-Fİ erişimi, ısı-ses-su yalıtımı mevcuttur. Tüm yaşam alanları uzmanları tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmekte, odalar haftada 1 temizlenmekte ve çarşaf/nevresim değişimleri yapılmakta,

Trio Yaşam Merkezi içinde bulunan, 950 metrekarelik alana yerleşmiş, tam donanımlı spor salonumuz, yarı olimpik yüzme havuzumuz ve basketbol alanı spor yapmak için harika bir fırsat olarak sunulmakta,

Derslerini aksatmaman için etüt alanımız, mola verip kafanı dinlemen için lounge alanımız, açık-kapalı otoparkımız yaşamını kolaylaştırmak ve gününü en verimli şekilde değerlendirmen için hazırlandı.

Trio Yurt Binası deprem ve yangın yönetmeliğine uygun şekilde inşa edildi, hastalanırsan revirimiz, giysilerin için çamaşır merkezimiz, herhangi bir sorun yaşanırsa diye teknik servis desteğimiz, jeneratörümüz ve tüm bunların yanında tabi ki 7/24 güvenlik, internet, elektrik, su ve ısınma hizmetlerimiz hayatını kolaylaştırmak için sağlanıyor olacak.

0224 483 52 00